Końcówki kablowe - konektory / piny

Podczas pracy na instalacjach elektrycznych w pojazdach musimy używać dostosowanych do tego elementów łączeniowych oraz narzędzi, które zapewnią odpowiednie i bezpieczne złączenie różnego rodzaju odbiorników. W tej kategorii naszego sklepu internetowego RK-TRONIK przygotowaliśmy konektory kablowe, które można stosować do większości modeli pojazdów takich jak Audi, BMW, Mercedes, Skoda i wielu innych. 

Konektory kablowe

Produkty te to końcówki kablowe przeznaczone do dedykowanych złącz różnego rodzaju odbiorników w samochodach takich jak wtyczki lamp czy też wtrysków. Zapewniają one odpowiednie i bezpieczne połączenie oraz przydają się również, kiedy zaistnieje potrzeba szybkiego odłączania przewodów.  

Konektor kablowy występuje w dwóch standardowych wariantach, które składają się z odpowiednio wyprofilowanych i ułożonych blaszek. W naszym sklepie przygotowaliśmy piny żeńskie oraz piny męskie, dodatkowo dostosowane są one (w zależności od modelu) na przewody z uszczelką bądź bez uszczelki.

Elementy te wykonane są przewodzącego materiału (metalu) i dostosowane są na różny rozmiar zaciskanego przewodu, poszczególne modele dostosowane są m.in. do złącz niehermetycznych. W naszym asortymencie dostępne są komponenty pasujące na przewody od 0,35 do 2,5 mm². Oferowane przez nas produkty sprzedajemy w zestawach liczących 10 sztuk. Co więcej, dostępne w naszym sklepie konektory oznaczone są certyfikatem RoHS, który jest wyznacznikiem jakości i odpowiedniej produkcji.

RK-TRONIK – stawiamy na jakość  

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne konektory kablowe, możemy zaproponować Ci również zestawy naprawcze, części i komponenty niezbędne w przypadku pracy nad instalacjami elektrycznymi w pojeździe. Jako producenci dokładamy wszelkich starań, aby móc oferować naszym Klientom jak najlepsze produkty, dostosowane do różnych pojazdów, w korzystnych cenach. Oczywiście służymy również fachową pomocą podczas dokonywania zakupów. Masz pytanie? Napisz do nas! Odpowiemy w możliwe jak najkrótszym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.  

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry