Wiązki przewodów / zestawy naprawcze

Źródło problemów w źle funkcjonującym aucie może tkwić wszędzie. Jeśli szwankuje instalacja elektryczna, przyczyną często są wiązki przewodów, złącza lub konektory. Z wadliwymi elementami poradzisz sobie, wybierając zestawy naprawcze. Obejmują komponenty do drzwi przednich, tylnych, klapy bagażnika, przepływomierza, cewki zapłonowej czy lamp.

Co więcej, wymienne okablowanie dedykowane jest wielu markom. Odnajdziesz elementy samochodowe do Audi, BMW, Forda i nie tylko. Oferowane wyposażenie nadaje się niemal do każdego pojazdu i polecamy je właścicielom warsztatów, jak i również klientom detalicznym poszukującym przewodów, które swoją jakością nie odbiegają od oryginałów.

Każdy pojedynczy zestaw naprawczy zawierający wiązki samochodowe posiada własną specyfikację, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do stopnia zaawansowania usterek elektroniki.

Dedykowane i uniwersalne materiały instalacyjne

W asortymencie przygotowaliśmy dedykowane komponenty, jak i również uniwersalne odpowiedniki. Polecamy m.in. te pierwsze, wszak są odpowiednio dopasowane choćby pod względem długości. Dostępne przewody samochodowe zawarte w zestawach naprawczych pozwalają tym samym zoptymalizować czas pracy i zminimalizować ryzyko błędów podczas konserwacji elektroniki.

Pakiety zawierają również złącza i konektory czy szybkozłączki z koszulkami termokurczliwymi. Wykorzystując je przy cewce zapłonowej, klapie bagażnika bądź drzwiach, warto zadbać o właściwe warunki do pracy. W tym celu można skorzystać z pomocy zaufanego warsztatu samochodowego. To gwarancja, że zestaw naprawczy do przewodów i wiązek elektrycznych umożliwi bezpiecznie użytkowanie pojazdu.

Wybierz elementy do każdego pojazdu

Kable instalacyjne dostępne są w zróżnicowanej liczbie. Dopasujesz je do wymagań pojazdów z rozmaitych segmentów - osobowego, sportowego, dostawczego czy też ciężarowego. Przewody o zredukowanej grubości izolacji są w stanie działać w różnych środowiskach.

Jest 241 produktów.

Pokazano 1-12 z 241 pozycji

Aktywne filtry