Kable naprawcze

Dobór odpowiednich elementów pozwala na szybkie i właściwe wykonanie pracy. W RK-TRONIK przygotowaliśmy elementy ułatwiające prace nad instalacjami elektrycznymi w samochodach. W tej kategorii naszego sklepu umieściliśmy kable naprawcze zakończone konektorami które najczęsciej można spotkać w instalacjach naszych pojazdów.

Przewód samochodowy zastosowany w tych produktach to FLRY-B, który cechuje się zredukowaną grubością zastosowanej na nim izolacji.

W naszym sklepie znajdziesz przewody naprawcze:

  • obustronnie złączone pinami,
  • jednostronnie zakończone pinem.

Co więcej, tego typu produkty mają różnorodny przekrój kabla i długość, dla ułatwienia wykonywanych napraw oraz usuwania usterek. Oczywiście zastosowane są tutaj oryginalne konektory, tak aby można je było bez problemu podmienić w miejsce starych - uszkodzonych.

Sprawdzone materiały instalacyjne

Bezpieczne użytkowanie pojazdu zależy od wielu czynników, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepsze i najlepiej dopasowane do instalacji elektrycznych w samochodach. Pamiętaj, że dobrze wybrany produkt, z właściwym konektorem, pozwoli Ci na bezproblemową pracę, zły wybór może doprowadzić nawet do pożaru.

RK-TRONIK – dedykowane materiały do Twojego samochodu

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne produkty, takie jak kable naprawcze, przewody i całe zestawy dedykowane do Twojego auta. A jeśli potrzebujesz elementy na zamówienie - napisz do nas. Jesteśmy polskim producentem, który chce zaoferować Ci osprzęt jak najlepszej jakości. Oczywiście w przypadku pytań zachęcamy do skorzystania z naszego formularza – z przyjemnością Ci pomożemy i podpowiemy najlepsze rozwiązania do Twojego auta.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry